Skip to content

Lampa Lumina

Lampa Lumina to niezwykle popularny zabieg wykonywany w różnych hotelach SPA w całej Polsce (w tym także w Hotelu Bristol SPA w Busku Zdrój). Lampą lumina wykonuje się zabiegi, które są ciepło oraz światłolecznicze. Lampa lumina działa na zasadzie emisji energii cieplnej przy promieniowaniu podczerwonym.

Lampa lumina działa prozdrowotnie oraz przeciwbólowo. Stosowana jest także przy stanach przewlekłego bólu. Dzięki jej użyciu odczuwalne jest u pacjentów mniejsze napięcie mięśniowe a także przyśpieszona przemiana materii. Jest wykorzystywana w leczeniu rehabilitacyjnym jako zabieg poprzedzający rehabilitacje. Oprócz tego może być stosowana również kiedy u pacjenta występują podrażnienia skórne. Udowodniono, że jej działanie przyśpiesza gojenie się ran. Zabieg przy pomocy lampy lumina trwa zazwyczaj od dziesięciu do piętnastu minut a ilość zabiegów jest podyktowana wskazaniami lekarza.

Ślady

Brak Śladów

Komentarze

Wyświetl komentarze jako Płasko | Wątki

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zamknięcie tekstu w znakach gwiazdki spowoduje jego wytłuszczenie (*tekst*), podkreślenia są tworzone przez zastosowanie _tekst_.
Standardowe emotikony jak :-) lub ;-) będą zmieniane na ich graficzną wersję.

Proszę, wpisz widoczny na obrazku kod do odpowiedniego pola. Twój komentarz zostanie dodany tylko gdy wpisany kod będzie się zgadzał z tym widocznym na obrazku. Proszę, upewnij się, że Twoja przeglądarka ma włączoną obsługę cookies (ciasteczek) lub Twój komentarz nie przejdzie poprawnie weryfikacji.
CAPTCHA

Form options